Galileo (535)

Galileo (535)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Reporterzy sprawdzą, jak działa największa stacja rozrządowa w Europie i wyjaśnią, jak to się dzieje, że przewożone transportem kolejowym towary trafiają do miejsca przeznaczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy sprawdzą, jak działa największa stacja rozrządowa w Europie i wyjaśnią, jak to się dzieje, że przewożone transportem kolejowym towary trafiają do miejsca przeznaczenia. Widzowie dowiedzą się również, jak w podwodnych warunkach zachowa się pocisk i na jaką poleci odległość, jeśli w ogóle zostanie wystrzelony. W programie także sposób produkcji szynki parmeńskiej i obozy odchudzające w Chinach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także