Galileo (289)

Galileo (289)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Twórcy programu testują wytrzymałość opakowań. Dalszy ciąg rankingu ekstremalnych pomysłów na prezenty. Autorzy uzupełniają również zestawienie największych ludzi, budynków i przedmiotów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Twórcy programu testują wytrzymałość opakowań. Sprawdzają, ile jest w stanie wytrzymać karton. W odcinku także dalszy ciąg rankingu najbardziej ekstremalnych pomysłów na prezenty, a wśród nich lot wojskowym odrzutowcem oraz rozjeżdżanie samochodów czołgiem. Penetrując podziemia, reporterzy zaglądają za najpilniej strzeżone wrota. Sprawdzają, gdzie przechowuje się wino oraz gdzie znajduje się podziemna apteka. Uzupełniają również zestawienie największych ludzi, budynków i przedmiotów tego świata.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także