Galileo (236)

Galileo (236)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W odcinku: pojedynek dwóch modeli kosiarek do trawy, rozważania dotyczące ćwiczeń na siłowni, podróbki gier video, jak również kilka ciekawych pomysłów na uatrakcyjnienie domu i ogrodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W odcinku zmierzą się ze sobą dwa modele kosiarek do trawy. Pojedynek ma wykazać, która z nich jest najwydajniejsza i najdokładniejsza. Następnie twórcy programu obalą mity dotyczące ćwiczeń na siłowni i sprawdzą ile są warte tanie podróbki gier video. Widzowie poznają również kilka ciekawych pomysłów na uatrakcyjnienie domu i ogrodu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także