Galileo (204)

Galileo (204)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Sprawdzimy wiarygodność kilku spektakularnych trików stosowanych przez barmanów. Rozstrzygniemy konkurs na najlepsze zabezpieczenie domu. Przeanalizujemy stereotypów związanych z płcią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W odcinku zostanie sprawdzona wiarygodność kliku spektakularnych trików stosowanych przez barmanów. Zostanie również rozstrzygnięty, rozpoczęty w poprzednim odcinku, konkurs na najlepsze zabezpieczenie domu. Twórcy programu przeanalizują stereotypy związane z płcią i odwiedzą dom stojący do góry nogami. Opowiedzą również, dlaczego warto wybrać się do stworzonego w latach 30. Rockefeller Center w Nowym Jorku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także