Galileo (194)

Galileo (194)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Dalszy ciąg przeglądu popularnych wynalazków ułatwiających codzienne życie, prezentacji niecodziennych metod recyclingu oraz wizyty na ekskluzywnej kolacji Klubu Exploratorów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Dalszy ciąg przeglądu popularnych wynalazków ułatwiających codzienne życie, prezentacji niecodziennych metod recyclingu oraz wizyty na ekskluzywnej kolacji Klubu Exploratorów, podczas której można spróbować przedziwnych, egzotycznych potraw. Ponadto będzie można przyjrzeć się w zwolnionym tempie, jak powstaje pianka do kąpieli i jak przebiega kichanie. Vince Ebert opowie natomiast czym jest glutaminian sodu, żywność pro biotyczna oraz emulgatory.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także