Galileo (17)

Galileo (17)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W dzisiejszym programie: ciekawostki o uchatkach, najbardziej inteligentnych ssakach morskich; kulisy produkcji kart kredytowych, sposoby produkcji hiszpańskiej szynki i robotów bojowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie ciekawostki na temat uchatek - jednych z najbardziej inteligentnych ssaków morskich. Autorzy zdradzą także kulisy produkcji kart kredytowych oraz tajniki wytwarzania słynnej hiszpańskiej szynki. Będzie można także obserwować pracę konstruktorów robotów bojowych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także