Galileo (165)

Galileo (165)

program popularnonaukowy   od 12 lat
W skrócie:Jak radzić sobie z kłopotami podczas remontu, np. aby przy wierceniu otworów nie odpadał tynk? Przyglądamy się też pracy lekarza podczas ostrego dyżuru. Poznajemy sekrety koloru czarnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Dowiemy się, jak poradzić sobie z najczęstszymi kłopotami związanymi z remontem - co zrobić, aby przy wierceniu otworów nie odpadał tynk, jak wbijać gwoździe, by nie zniszczyć drewna itd. Autorzy prezentują też gadżety pozwalające nam oszczędzić czas.Przyglądamy się też pracy lekarza podczas ostrego dyżuru w jednej z klinik. Następnie odkryjemy sekrety koloru czarnego i przeanalizujemy przyczyny strachu prze końmi.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także