Galileo (164)

Galileo (164)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Dziś ekipa sprawdza możliwość przygotowania gorącego posiłku przy użyciu prostownicy do włosów, pralki oraz żelazka. Następnie ogląda gadżety dostępne na USB oraz wynalazki dla kierowców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Dziś ekipa programu podejmuje się niezwykłego zadania. Sprawdza, czy można przygotować gorący posiłek przy użyciu prostownicy do włosów, pralki oraz żelazka. Następnie przyjrzy się gadżetom dostępnym na USB oraz wynalazkom dla kierowców, takim jak nadmuchiwany garaż, przenośna toaleta czy satelitarny rejestrator trasy. W kolejnym odcinku serialu naukowego o sekretach kolorów zajmiemy się kolorem żółtym. Dowiemy się, jaka jest jego rola w przyrodzie. W cyklu Zoofobia wszystko o lęku przed owadami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także