Galileo (139)

Galileo (139)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy programu testują umiejętności prowadzenia samochodu w kilkunastomilionowej metropolii, pełnej riksz, motocykli i zwierząt. Opowiedzą też na co zwrócić uwagę przy zakupie obuwia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy programu zobaczą, jak wygląda nauka jazdy w Indiach. Testują umiejętności prowadzenia samochodu w kilkunastomilionowej metropolii, pełnej riksz, motocykli i zwierząt. Sprawdzą również, ile czasu potrzebuje stado gumowych kaczek, aby dotrzeć z Pacyfiku do Anglii. W dalszej części programu opowiedzą, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie obuwia. Na koniec przyjrzą się faktom i mitom na temat owadów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także