Galileo (134)

Galileo (134)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie m.in. test gadżetów dla zwierzaków. Będzie też mowa o powieści Dana Browna 'Anioły i demony'. Dowiemy się również, w jaki sposób woda trafia do kranów w naszych domach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie test najbardziej spektakularnych gadżetów dla domowych zwierzaków, takich jak okulary przeciwsłoneczne dla psa czy kamera dla kota. Będzie też mowa o faktach i mitach w bestsellerowej powieści Dana Browna "Anioły i demony". Książka ta pełna jest spektakularnych historii - które z nich są prawdziwe? W dalszej części programu odkryte zostaną sekrety wody pitnej. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób dobrej jakości woda trafia do domowych kranów oraz czy woda w butelce warta jest swojej ceny. Na koniec autorzy programu spróbują odpowiedzieć na pytanie, skąd w gniazdku bierze się prąd oraz jaką musi pokonać drogę, by zasilić urządzenia elektryczne w naszych domach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także