Galileo (123)

Galileo (123)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Jak zostać szkutnikiem? Przyjrzymy się rywalizacji trójki kandydatów walczących o etat w stoczni jachtowej. Dowiemy się też m.in., na czym polega flash mob i wybierzemy się do Uzbekistanu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W tym odcinku autorzy dowiedzą się, jak zostać szkutnikiem. Przyjrzą się rywalizacji trójki kandydatów, którzy będą walczyć o etat w stoczni jachtowej. Opowiedzą również, na czym polega flash mob i wyjaśnią zasady działania największego w Europie bazaru świeżych produktów, który znajduje się pod Paryżem. Na koniec wybiorą się na wycieczkę do leżącej na terenie dzisiejszego Uzbekistanu Buchary.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także