Galileo (111)

Galileo (111)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy towarzyszą produkcji odtłuszczonych chipsów. Próbują też skopiować popularne ciastka, markizy. Ponadto ekipa zwiedza fabrykę sztućców i przygląda się pracy wspinaczy przemysłowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy przyjrzą się produkcji odtłuszczonych chipsów. Zastanowią się, czym się one różnią od tradycyjnych. Spróbują również skopiować popularne ciastka, markizy. W dalszej części programu ekipa zwiedzi fabrykę sztućców. Na koniec zobaczymy, na czym polega praca ekipy wspinaczy przemysłowych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także