Galileo (107)

Galileo (107)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy testują przenośną wannę z hydromasażem. Waży 19 kg i można ją postawić wszędzie tam, gdzie dociera prąd i jest dostępna woda. Przyjrzą się też produkcji cukru z trzciny cukrowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy programu testują przenośną wannę z hydromasażem. Urządzenie waży tylko 19 kilogramów i można je postawić wszędzie tam, gdzie dociera prąd i jest dostępna woda. Przyjrzą się również produkcji cukru z trzciny cukrowej. W programie zobaczymy ekstremalny test - jeden z redaktorów będzie próbował uratować się z tonącego samochodu. Na koniec zostanie zaprezentowana proteza dłoni sterowana mikroprocesorem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także