Fortitude 3 (1)

Fortitude 3 (1)

7.3/10
serial sensacyjny Wielka Brytania 2018   od 16 lat
Występują:Richard Dormer, Björn Hlynur Haraldsson, Sienna Guillory, Mia Jexen
W skrócie:Śledczy z Oslo, Myklebust i Oby, są coraz bliżej ustalenia winnego śmierci Munka. Rozwiązanie sprawy wciąż utrudnia im Dan Anderssen. Inna para przybyszy wywołuje zamieszanie w miasteczku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 4 maja
za 12 dni
20:10 ale kino+ (z napisami)

Opis

Skute lodem Fortitude to fikcyjna miejscowość zamieszkiwana przez około siedemset osób. Wydarzenia ostatnich miesięcy spowodowały nieodwracalne zmiany w mieszkańcach miasta. Boleśnie doświadczony szeryf Dan Anderssen (Richard Dormer) zmaga się z demonami przyszłości. Michael Lennox (Dennis Quaid) po stracie żony, Freyy, jest zrezygnowany i wpada w uzależnienie od alkoholu. Niespodziewanie do Fortitude przybywa pewna kobieta, Elsa Schenthal (Aliette Opheim), wraz z mężem i kochankiem. Do miasta wraca również Vincent Rattrey (Luke Treadaway) i oślepła wskutek infekcji Natalie Yelburton (Sienna Guillory).

W tym odcinku

Śledczy z Oslo, Myklebust i Oby, są coraz bliżej ustalenia winnego śmierci gubernatora Munka. Rozwiązanie sprawy wciąż utrudnia im Dan Anderssen. Tymczasem inna para przybyszy wywołuje zamieszanie w miasteczku. Małżeństwo Elsa Schental i Boy Mulvihill przyjeżdżają do Fortitude, by odnaleźć sposób na walkę ze śmiertelnym pasożytem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także