Flash 3 (7)

Flash 3 (7)

(The Flash: Killer Frost)

serial akcji USA 2016   od 12 lat
Występują:Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes
W skrócie:Zespół przeżywa szok, gdy Caitlin ujawnia supermoce jako Killer Frost. Zaniepokojony tym faktem Joe uwalnia Wally'ego z kokonu. Oswobodzony mężczyzna nie potrafi opanować prędkości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnej nocy życie Barry'ego Allena (Grant Gustin) kompletnie się zmienia. Wskutek nieudanego eksperymentu zwykły śmiertelnik odkrywa, że może się przemieszczać z błyskawiczną prędkością. Ta niezwykła umiejętność pozwala mu chronić mieszkańców Central City przed przestępcami, którzy również dysponują nadnaturalnymi siłami. W trzecim sezonie serialu Barry stawia czoło konsekwencjom, jakie niesie ze sobą podróż w czasie.

W tym odcinku

Zespół przeżywa szok, gdy Caitlin ujawnia swoje supermoce jako Killer Frost. Zaniepokojony tym faktem Joe uwalnia Wally'ego z kokonu, bez względu na konsekwencje. Oswobodzony mężczyzna nie potrafi opanować nadmiernej prędkości i w dezorientacji się oddala. Barry, wiedząc że grozi mu niebezpieczeństwo, decyduje się pomóc Caitlin, która straciła kontrolę nad własną świadomością. Zadanie kończy się pomyślnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także