Flash 3 (5)

Flash 3 (5)

(The Flash: Monster)

serial akcji USA 2016   od 12 lat
Występują:Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes
W skrócie:Caitlin jest przerażona swoimi umiejętnościami. Postanawia poradzić się w tej kwestii matki, znanej badaczki biomedycznej. Niestety doktor Tannhauser traktuje córkę jak obiekt eksperymentów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnej nocy życie Barry'ego Allena (Grant Gustin) kompletnie się zmienia. Wskutek nieudanego eksperymentu zwykły śmiertelnik odkrywa, że może się przemieszczać z błyskawiczną prędkością. Ta niezwykła umiejętność pozwala mu chronić mieszkańców Central City przed przestępcami, którzy również dysponują nadnaturalnymi siłami. W trzecim sezonie serialu Barry stawia czoło konsekwencjom, jakie niesie ze sobą podróż w czasie.

W tym odcinku

Caitlin jest przerażona swoimi meta-ludzkimi umiejętnościami. Postanawia poradzić się w tej kwestii matki, znanej badaczki biomedycznej. Niestety doktor Tannhauser traktuje córkę jak obiekt badań, co doprowadza do ostrego konfliktu między kobietami. Po ostatnich tajemniczych atakach w Central City, Barry próbuje przekonać Juliana, by mógł mu asystować w rozwiązaniu tej sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)