Flash 3 (3)

Flash 3 (3)

(The Flash: Magenta)

serial akcji USA 2016   od 12 lat
Występują:Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes
W skrócie:Barry nie kryje swojego zadowolenia, że ponownie spotyka Jesse i Wellsa z Ziemi 2. Ten ostatni zwierza się przyjaciołom, że Jesse posiadła już wszystkie supermoce i może ratować ludzi w jego świecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnej nocy życie Barry'ego Allena (Grant Gustin) kompletnie się zmienia. Wskutek nieudanego eksperymentu zwykły śmiertelnik odkrywa, że może się przemieszczać z błyskawiczną prędkością. Ta niezwykła umiejętność pozwala mu chronić mieszkańców Central City przed przestępcami, którzy również dysponują nadnaturalnymi siłami. W trzecim sezonie serialu Barry stawia czoło konsekwencjom, jakie niesie ze sobą podróż w czasie.

W tym odcinku

Barry nie kryje swojego zadowolenia, że ponownie spotyka Jesse i Wellsa z Ziemi 2. Ten ostatni zwierza się przyjaciołom, że Jesse posiadła już wszystkie supermoce i może ratować ludzi w jego świecie. Ojciec dziewczyny boi się o jej bezpieczeństwo. Chce, by superbohaterowie poradzili jej, jak należy kontrolować swoje ponadnaturalne umiejętności. Tymczasem w mieście pojawia się nowy wróg, Magenta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także