Fitness club (7/26)

4.4/10
serial obyczajowy Polska 1994   od 12 lat
Występują:Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski, Maria Pakulnis, Dorota Kamińska
Reżyseria:Paweł Karpiński
W skrócie:Właścicielka fitness clubu otrzymuje list z żądaniem zapłaty za ochronę. Podejrzewa, że pochodzi on od sprawcy wybuchu w pizzerii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodej bizneswoman Ewy Góralczyk (Adrianna Biedrzyńska), która próbuje swoich sił jako kierowniczka osiedlowego salonu odnowy. Jej poczynaniom przygląda się z zaniepokojeniem mąż Janusz (Wiktor Zborowski) - nieznający się na interesach nauczyciel matematyki. Ewa wydzierżawia na warszawskim Ursynowie duży lokal, w którym mieszczą się sale do aerobiku, masażu, gabinet kosmetyczny, sauna i barek. Klientkami są mieszkanki okolicznych bloków, m.in. urzędniczka z banku Agata Książek i pani architekt wnętrz Maja Weber (Dorota Kamińska). Masażem zajmuje się przystojny pan Rysio (Emilian Kamiński), gabinet kosmetyczny prowadzi pani Grażyna (Magdalena Zawadzka), samotnie wychowująca dorastającego Rafała. Młodziutka Lidka, była narkomanka, sprząta i parzy kawę. Kolejny serial twórców "W labiryncie", pierwszej polskiej telenoweli.

W tym odcinku

Właścicielka fitness clubu otrzymuje list z żądaniem pieniędzy za ochronę. Podejrzewa, że być może pochodzi on od sprawcy niedawnego wybuchu w pizzerii. Spotyka się z właścicielem restauracji, prosząc go o radę. Lidkę znów nachodzi jej dawny znajomy - "Anioł". Próbuje dać jej narkotyki. Ewa martwi się, czy odzyska pieniądze ze spadku po ciotce. Maja wybiera się z Jackiem na bankiet.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)