Fineasz i Ferb (20)

(Phineas and Ferb: Put That Putter Away/Does this Duckbill Make Me Look Fat?)

serial animowany USA 2007
Reżyseria:Dan Povenmire
W skrócie:Candance jest chora. Prosi Stacy, by zwróciła uwagę na Fineasza i Ferba. Nie spodziewa się, że chłopcy mogą wciągnąć opiekunkę do zabawy. Ku jej przerażeniu cała trójka buduje pole do gry w minigolfa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Fineasz Flynn i jego przyrodni brat Ferb Fletcher uznali za swoją misję pokonanie nudy i sprawienie, aby każdy z 104 dni wakacji był wyjątkowy. Ich starsza siostra Fretka nie cierpi niesamowitych przygód swoich braci. Poświęca więc cały swój czas, donosząc na nich mamie i tacie, lecz jakoś nigdy nie udaje jej się dowieść wybryków chłopców. Podczas każdej przygody, Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy ich ukochany dziobak Pepe. Na pierwszy rzut oka jest zwykłym zwierzakiem, ale tak naprawdę prowadzi sekretne życie. Jako elegancki Agent P dzielnie walczy o ocalenie świata przed złym doktorem Dundersztycem.

W tym odcinku

Candance jest chora. Prosi więc Stacy, by zwróciła uwagę na to, co robią Fineasz i Ferb. Nie spodziewa się jednak, że chłopcy mogą wciągnąć nową opiekunkę do zabawy. Ku przerażeniu Candance cała trójka buduje pole do gry w minigolfa.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także