Figurantka 2 (2/10)

Figurantka 2 (2/10)

(Veep 2: Signals)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Julia Louis-Dreyfus, Anna Chlumsky, Tony Hale, Reid Scott
Reżyseria:Chris Addison
W skrócie:Selina jedzie do Karoliny Północnej. Na miejscu pani wiceprezydent uczestniczy w ognisku, którego główną atrakcją jest pieczenie prosiaka. Dan postanawia zadbać o swoją kondycję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pani wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, której wyobrażenia o uprawianiu polityki zderzają się z brutalną rzeczywistością. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) zaznajomiła się już ze swoimi licznymi obowiązkami i coraz pewniej porusza się po Waszyngtonie. Lojalni współpracownicy - szefowa biura Amy Brookheimer (Anna Chlumsky), rzecznik prasowy Mike McLintock (Matt Walsh), doradca Gary Walsh (Tony Hale) i osobista asystentka Sue Wilson (Sufe Bradshaw) - pomagają jej zmierzyć się z nieprzyjaznym otoczeniem w Białym Domu. Serial, będący interesującym połączeniem inteligentnej komedii i politycznej fikcji, był w 2012 roku nominowany do nagrody Emmy.

W tym odcinku

Selina wybiera się w podróż do Karoliny Północnej. Na miejscu pani wiceprezydent uczestniczy w ognisku, którego główną atrakcją jest pieczenie prosiaka. Tymczasem Dan postanawia zadbać o swoją kondycję i zaczyna chodzić na pilates.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)