Fargo (7/10)

Fargo (7/10)

8.3/10

(Fargo: Who Shaves the Barber?)

serial kryminalny USA 2014   dla dorosłych
Występują:Billy Bob Thornton, Allison Tolman, Colin Hanks, Martin Freeman
Reżyseria:Scott Winant
W skrócie:Dowód obciążający Lestera zostaje znaleziony u jego brata. Chaz trafia do aresztu. Molly informuje Wrencha o śmierci jego wspólnika. Malvo sieje postrach w Fargo, mordując 22 osoby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 2006, Minnesota. W prowincjonalnym miasteczku Bemidji zatrzymuje się tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Jego pojawienie się uruchamia nieoczekiwany bieg wypadków. Nagrodzony trzema statuetkami Emmy serial kryminalny nawiązuje do kultowego filmu braci Coen pod tym samym tytułem. Produkcja nie jest bezpośrednią kontynuacją fabuły thrillera, jednak kreacją bohaterów i miejscem akcji odwołuje się do pełnometrażowego wzoru.

W tym odcinku

Dowód przestępstwa obciążający Lestera zostaje znaleziony u Chaza Nygaarda. Lester wymyśla dla policji kolejną historyjkę, by oczyścić się z zarzutów. Zeznaje, że Chaz i Pearl Nygaard pokłócili się, dlatego pod wpływem impulsu mężczyzna zabił kochankę. Lester dodaje także, że Chaz zranił go w rękę, kiedy celował do Thurmana. Dzięki temu Nygaard zostaje zwolniony z więzienia, a Chaz - aresztowany. Molly informuje Wrencha, że Numbers nie żyje. Mężczyzna, mimo tego, nie zgadza się na współpracę. Tymczasem Malvo przebywa w Fargo w Północnej Dakocie, gdzie sieje postrach, mordując 22 osoby.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)