Fargo 2 (4/10)

Fargo 2 (4/10)

8.3/10

(Fargo 2: Fear and Trembling)

serial kryminalny USA 2015   dla dorosłych
Występują:Kirsten Dunst, Patrick Wilson, Jesse Plemons, Jean Smart
Reżyseria:Michael Uppendahl
W skrócie:Floyd Gerhardt, która na czas choroby męża przejmuje jego obowiązki, musi podjąć decyzję w sprawie oferty mafii. Lou Solverson jest coraz bliżej rozwiązania zagadki strzelaniny w barze w Luverne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zima 1979 roku. Młody detektyw Lou Solverson (Patrick Wilson), weteran wojny w Wietnamie, zostaje wezwany do przydrożnego baru, gdzie w nocy doszło do strzelaniny, w której zginęły trzy osoby. Motywy ani sprawca zbrodni nie są znane. Śledczy natrafiają na krwawy ślad, który kończy się na drodze. Przypuszczają, że zostawił go morderca. Nie wiedzą, że swój udział w wydarzeniach miała Peggy Blumquist (Kirsten Dunst), która feralnej nocy przejeżdżała autem obok baru, a w sprawę zamieszana jest gangsterska rodzina z miasteczka Fargo. Drugi sezon wielokrotnie nagradzanego, bijącego rekordy popularności pełnego czarnego humoru serialu kryminalnego, którego akcja rozgrywa się 27 lat wcześniej w mroźnej Minnesocie. W rolach głównych tym razem wystąpią Kirsten Dunst i Patrick Wilson. Gra on młodego detektyw Lou Solversona, ojca znanej z pierwszego sezonu dzielnej policjantki Molly.

W tym odcinku

Floyd Gerhardt, która na czas choroby męża przejęła jego obowiązki, musi się ustosunkować do oferty złożonej jej rodzinie przez mafię z Kansas City. Rozważa różne możliwości, choć wie, że połączenie interesów oznaczałoby dla jej klanu całkowitą podległość. Tymczasem Lou Solverson jest coraz bliżej rozwiązania zagadki strzelaniny w barze w Luverne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)