Fargo 2 (3/10)

Fargo 2 (3/10)

8.3/10

(Fargo 2: The Myth of Sisyphus)

serial kryminalny USA 2015   dla dorosłych
Występują:Kirsten Dunst, Patrick Wilson, Jesse Plemons, Jean Smart
Reżyseria:Michael Uppendahl
W skrócie:Lou Solverson kontynuuje śledztwo w sprawie strzelaniny w barze. Trop prowadzi go do Fargo. Zamieszana w sprawę Peggy podsłuchuje rozmowę, w której policja rozważa różne scenariusze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zima 1979 roku. Młody detektyw Lou Solverson (Patrick Wilson), weteran wojny w Wietnamie, zostaje wezwany do przydrożnego baru, gdzie w nocy doszło do strzelaniny, w której zginęły trzy osoby. Motywy ani sprawca zbrodni nie są znane. Śledczy natrafiają na krwawy ślad, który kończy się na drodze. Przypuszczają, że zostawił go morderca. Nie wiedzą, że swój udział w wydarzeniach miała Peggy Blumquist (Kirsten Dunst), która feralnej nocy przejeżdżała autem obok baru, a w sprawę zamieszana jest gangsterska rodzina z miasteczka Fargo. Drugi sezon wielokrotnie nagradzanego, bijącego rekordy popularności pełnego czarnego humoru serialu kryminalnego, którego akcja rozgrywa się 27 lat wcześniej w mroźnej Minnesocie. W rolach głównych tym razem wystąpią Kirsten Dunst i Patrick Wilson. Gra on młodego detektyw Lou Solversona, ojca znanej z pierwszego sezonu dzielnej policjantki Molly.

W tym odcinku

Lou Solverson kontynuuje śledztwo w sprawie strzelaniny w barze. Trop prowadzi go do Fargo. Zamieszana w sprawę Peggy podsłuchuje rozmowę, w której policja rozważa różne scenariusze na temat strzelaniny. Trwają poszukiwania najmłodszego z synów Gerhardtów. Nikt nie przypuszcza, że stało się najgorsze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)