Fabryki smaku USA: 28 pączków na minutę (19)

Fabryki smaku USA: 28 pączków na minutę (19)

(Food Factory USA 2: Dollars to Donuts)

serial dokumentalny   b.o.
W skrócie:W dzisiejszym odcinku twórcy serii odwiedzą olbrzymią piekarnię w Pensylwanii. Z linii produkcyjnej co sekundę zjeżdża tu 28 pączków, co daje imponującą liczbę 600 milionów ciastek rocznie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 22 października
za 5 dni
13:00 Discovery Science

Opis

W każdym odcinku prezentowane są kulisy produkcji trzech ulubionych przysmaków Amerykanów. Widzowie mają okazję zobaczyć, jak powstają pyszne słodycze i wyśmienite wytrawne dania. Twórcy serii odwiedzają zarówno kameralne rodzinne zakłady i piekarnie, jak i gigantyczne przedsiębiorstwa. Przedstawiają zaangażowanych pracowników i wspaniałe maszyny, dzięki którym możliwe jest przetworzenie gór surowców w gotowe produkty, sprzedawane w sklepach w całych Stanach Zjednoczonych. Przed nami uczta dla zmysłów, którą możemy delektować się bez obaw o puste kalorie.

W tym odcinku

W dzisiejszym odcinku twórcy serii odwiedzą olbrzymią piekarnię w Pensylwanii. Z linii produkcyjnej co sekundę zjeżdża tu 28 pączków, co daje imponującą liczbę 600 milionów ciastek rocznie. Ponadto w programie wizyta w fabryce w Ohio, w której ręcznie przygotowywane są idealnie pyszne bułki z nadzieniem pepperoni. Dowiemy się również, czemu zawdzięczają swój wspaniały smak Kim's Deli Pops, czyli batoniki zbożowe w polewie czekoladowej.

Zobacz także