Ewa gotuje (225)

Ewa gotuje (225)

magazyn kulinarny Polska 2014   od 7 lat
W skrócie:Ewa Wachowicz przygotuje sałatkę z kaszą kuskus. Następnie upiecze chrupiące polędwiczki z kurczaka, marynowane w maślance i panierowane w krakersach, podane z sałatą i dipem czosnkowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, a obecnie producentka i dziennikarka telewizyjna, przybliża widzom zasady przygotowywania posiłków zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi, przy zachowaniu polskiej tradycji. Prezentuje przepisy, które zostały przez nią spisane w różnych zakątkach świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Nie zabraknie "technicznych" nowinek i kulinarnych ciekawostek, a także porad, jak ciekawie udekorować stół. W kuchni pani Ewie towarzyszą specjalnie zaproszeni goście.

Ewa Wachowicz przygotuje dziś błyskawiczną sałatkę z kaszą kuskus. Następnie upiecze chrupiące polędwiczki z kurczaka, marynowane wcześniej w maślance i panierowane w krakersach, podane z sałatą i dipem czosnkowym oraz sosem orientalnym. Na deser prowadząca przygotuje jogurtowy sernik na zimno z borówkami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także