Elif (590)

Elif (590)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Selim chce wyznać Zeynep prawdę o Sitare. Ümit postanawia przyłączyć się do Goncy w walce przeciwko Arzu. Asuman zaczyna pracę u Erkuta. Melek i Yusuf udają się na kiermasz do szkoły Elif.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Selim chce wyznać Zeynep prawdę o Sitare. Aby mu to uniemożliwić, Sitare rozcina sobie rękę nożem kuchennym i muszą jechać do szpitala. Kobieta przekonuje Selima, by milczał i zapewnia, że niedługo zniknie z ich życia. Potem przychodzi do biura Erkuta i oświadcza, że nie podłoży Selimowi narkotyków. Mężczyzna grozi, że skoro tak, wyjawi Emiroglu prawdę o niej. Ümit postanawia przyłączyć się do Goncy w walce przeciwko Arzu. Asuman zaczyna pracę u Erkuta. Melek, Yusuf i reszta rodziny udają się na kiermasz do szkoły Elif. Na miejscu pojawia się także Leyla. Kobieta nie może znieść widoku ich szczęścia. Tymczasem Fevziye próbuje zeswatać Leylę z Onurem, jej dawnym kolegą ze szkoły.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także