Elif (570)

Elif (570)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Veysel namawia syna, by zatrudnił się u swojego teścia. Yusuf składa zawiadomienie do Ministerstwa Pracy. W szwalni pojawia się inspekcja. Zakładowi grozi zamknięcie z powodu braków w zakresie BHP.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Hulya i Fevziye odwiedzają rodzinę Emiroglu. Leyla dowiaduje się, że Melek nie jest żoną Yusufa. Hulya napawa dziewczynę nadzieją, że ma jeszcze szansę go zdobyć. Między Erkutem a Muratem dochodzi do kłótni. Veysel namawia syna, żeby zaczął pracę dla swojego teścia. Yusuf wyjawia Melek, że Arzu jest jej szefową. Kobieta wspomina mu o umowie. Yusuf składa zawiadomienie do Ministerstwa Pracy. W szwalni pojawia się inspekcja. Zakładowi grozi zamknięcie, jeśli Cevahir w ciągu 24 godzin nie uzupełni braków w zakresie BHP.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także