Elif (569)

Elif (569)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Po wypadku Zeynep w szwalni Yusuf składa pozew w sądzie przeciwko Cevahirowi. Feraye podsłuchuje rozmowę Melek z pracownicami i dowiaduje się, że Zeynep poddała się obdukcji. Informuje o tym Cevahira.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Po wypadku Zeynep w szwalni Yusuf składa pozew w sądzie przeciwko Cevahirowi. Feraye podsłuchuje rozmowę Melek z pracownicami i dowiaduje się, że Zeynep poddała się obdukcji. Informuje o tym Cevahira. Przerażony mężczyzna prosi Arzu o spotkanie. Prosi ją o pieniądze na nowe prasowalnice. Yusuf przypadkiem słyszy ich rozmowę. W ten sposób dowiaduje się, że Arzu jest współwłaścicielką szwalni. Ayla kompromituje siebie i Murata podczas odwiedzin Zeynep. Jej mąż jest wściekły. Erkut zleca adwokatowi sfałszowanie dokumentu, na mocy którego Gonca rzekomo scedowała na Erkuta prawa do firmy. Tymczasem Gonca, ukrywając fakt, że wróciła jej pamięć, próbuje odzyskać swój majątek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także