Elif (568)

Elif (568)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Gonca planuje dokonać zemsty na Erkucie i Arzu. Między Yusufem a Cevahirem dochodzi do awantury z powodu wypadku Zeynep. Cevahir chce zatuszować sprawę. Wszystko widzi z ukrycia Elif.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Gonca planuje dokonać zemsty na Erkucie i Arzu. Między Yusufem a Cevahirem dochodzi do awantury z powodu wypadku Zeynep. Chcąc zatuszować sprawę, Cevahir każe majstrowi naprawić wadliwą prasę. Wszystko widzi z ukrycia Elif. Przerażona dziewczynka opowiada o tym Melek i Yusufowi. Yusuf postanawia złożyć w imieniu Zeynep pozew przeciwko Cevahirowi. Arzu chce udobruchać Ümita. Obiecuje mu, że kończy swoje porachunki z Melek i Goncą oraz współpracę z Cevahirem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także