Elif (567)

Elif (567)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Yusuf zawozi do szpitala Zeynep, której spadła na dłonie rozgrzana prasa. Cevahir boi się, że przez wypadek będzie miał kłopoty. Veysel informuje Erkuta, że nie mógł dostarczyć paczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Yusuf zawozi do szpitala Zeynep, której spadła na dłonie rozgrzana prasa. Cevahir boi się, że przez wypadek będzie miał kłopoty. Yusuf podejrzewa, że do zdarzenia mogło dojść na skutek zaniedbań Cevahira. Veysel informuje Erkuta, że nie mógł dostarczyć paczki. Podejrzewa, że jego szef chciał zaszkodzić Selimowi. Murat ma już dość wspólnego życia z Aylą. Aby uciec od niej chociaż na trochę, zgadza się wrócić do pracy u Erkuta. Gonca odzyskuje pamięć. Postanawia jednak na razie tego nie ujawniać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także