Elif (566)

Elif (566)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Rodzina Emiroglu przyzwyczaja się do nowego domu. Na prośbę Melek Cevahir zgadza się przyjąć Zeynep do pracy w szwalni. Fevziye, matka Leyli, obawia się, że powrót Yusufa wpędzi jej córkę w depresję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Rodzina Emiroglu przyzwyczaja się do nowego domu. Na prośbę Melek Cevahir zgadza się przyjąć Zeynep do pracy do szwalni. Fevziye, matka Leyli, obawia się, że powrót Yusufa ponownie wpędzi jej córkę w depresję. Sitare regularnie korzysta z usług Selima i nie ukrywa swojej sympatii do niego. Elif przypadkiem podsłuchuje rozmowę Cevahira z majstrem. Słyszy, jak mężczyzna rezygnuje z koniecznych napraw, żeby zaoszczędzić pieniądze. Fevziye i Hülya odwiedzają Melek i jej rodzinę w domu Yusufa. Dowiadują się, że nie jest ona żoną Yusufa, a tylko najemczynią. Erkut każe Veyselowi zostawić paczkę w jednej z taksówek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także