Elif (565)

Elif (565)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Między Arzu i Ümitem widać coraz większe napięcie. Dzięki Yusufowi Emiroglu znaleźli schronienie. Elif i Inci są bardzo szczęśliwe. Yusuf często odwiedza rodzinę w domu, o czym dowiaduje się Leyla.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Między Arzu i Ümitem widać coraz większe napięcie. Dzięki Yusufowi Emiroglu znaleźli schronienie. Elif i Inci są bardzo szczęśliwe. Yusuf często odwiedza rodzinę w domu, o czym dowiaduje się Leyla. Kobieta w młodości była w Yusufie zakochana, ale on nie odwzajemniał jej uczuć. Przez tę nieszczęśliwą miłość Leyla nigdy nie ułożyła sobie życia. Ayla coraz bardziej uprzykrza Muratowi życie. Veysel chwali sobie swoją synową.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także