Elif (561)

Elif (561)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Murat mówi Ümitowi, że dokument, który miał dla niego znaleźć, został zniszczony. Ümit jest zadowolony z tej informacji i kończy współpracę. Wkrótce Murat trafia w ręce ludzi Lafita.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Murat mówi Ümitowi, że dokument, który miał dla niego znaleźć, został zniszczony. Ümit jest zadowolony z tej informacji i kończy współpracę z mężczyzną. Ten zostaje z resztą niespłaconego długu. Murat trafia w ręce ludzi Lafita, który zamierza go zabić za postępek z Aylą. Dowiaduje się o ciąży dziewczyny. W ostatniej chwili zjawia się Erkut, jak się okazuje dobry znajomy Latifa, który zapobiega egzekucji. Namawia on kolegę, by przystał na błyskawiczny ślub Murata i Ayli. Asuman wpada na pomysł, żeby wrócić z Goncą do jej dawnej posiadłości. Yusuf wynajmuje dom dla Elif i jej rodziny. Melek jednak nie chce skorzystać z jego pomocy. Tymczasem Bahriye okłamuje Melek, mówiąc, że z więzienia wyszedł jej były mąż, który rzekomo chce sprzedać dom i żąda, żeby najemcy się wyprowadzili.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także