Elif (560)

Elif (560)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Murat podsłuchuje rozmowę Veysela i Erkuta. Z niej dowiaduje się, że to Arzu i Erkut doprowadzili do pożaru, w którym zginęli Kenan i Tugce. Poznaje też prawdę na temat raportu dotyczącego podpalenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Murat podsłuchuje rozmowę Veysela i Erkuta. Z niej dowiaduje się, że to Arzu i Erkut doprowadzili do pożaru, w którym zginęli Kenan i Tugce, a ponadto, że raport dotyczący podpalenia został zniszczony. Zbulwersowany Murat się zwalnia. Asuman po cichu wchodzi do rezydencji. Uwalnia Goncę i zabiera ją do firmy Doruklar. Dzięki wizycie tam dziewczynie zaczyna częściowo wracać pamięć. Elif czuje się coraz gorzej. Ze względu na panującą w wynajmowanym od Bahriye domu wilgoć rodzina musi się wyprowadzić. Arzu każe właścicielce wyrzucić Emiroglu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także