Elif (559)

Elif (559)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Ayla dostaje od Murata wiadomość, po przeczytaniu której postanawia odebrać sobie życie. Wysyła mężczyźnie list pożegnalny. Nieprzytomną córkę odnajduje Latif. Poprzysięga Muratowi zemstę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Ayla dostaje od Murata wiadomość, po przeczytaniu której postanawia odebrać sobie życie. Wysyła mężczyźnie list pożegnalny. Nieprzytomną córkę odnajduje Latif. Poprzysięga Muratowi zemstę. W szpitalu dziewczyna ma płukanie żołądka. Latif dowiaduje się, że jest ona w ciąży. Ümit nakrywa Arzu na spotkaniu z Cevahirem. Traci panowanie nad sobą i wszczyna awanturę w restauracji. Z powodu przemęczenia Gonca postanawia rzucić pracę u Arzu. Ta jednak nie chce puścić kobiety i zamyka ją w magazynku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także