Elif (558)

Elif (558)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Arzu ukrywa przed Ümitem, że współpracuje z Cevahirem. Murat mówi Veyselowi i Tülay, kim jest ojciec Ayli. Ma do nich żal. Mężczyzna, który zostawił pieniądze w taksówce, odwiedza Selima.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Nikt nie wierzy, że obecność Arzu w szwalni to przypadek. Murat ma dość ciągłych telefonów od Ayli. Arzu ukrywa przed Ümitem fakt, że weszła w spółkę z Cevahirem. Murat wyjawia Veyselowi i Tülay, kim jest ojciec Ayli. Ma do nich żal, że tak usilnie starali się ich wyswatać. Mężczyzna, który zostawił pieniądze w taksówce, odwiedza Selima, chcąc mu podziękować. Okazuje się, że znał kiedyś Kenana. Arzu namawia Cevahira, aby kazał podpisać Melek wiążącą umowę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także