Elif (557)

Elif (557)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Asuman prosi Erkuta o pomoc. Mężczyzna wynajmuje dla niej i Inci pokój w hotelu. Do szwalni przychodzą urzędnicy. Każą pokazać zezwolenie na działalność. Cevahir podejrzewa Bahriye o donos.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Yusuf jest zaniepokojony faktem powrotu Melek do pracy w szwalni. Asuman prosi Erkuta o pomoc. Mimo jej oczekiwań mężczyzna wynajmuje dla niej i Inci pokój w hotelu. Do szwalni przychodzą urzędnicy. Każą pokazać zezwolenie na działalność. Cevahir domyśla się, że to Bahriye na niego doniosła, i wyrzuca ją z pracy. Melek udaje się jednak namówić go do zmiany decyzji. Selim znajduje w taksówce kopertę z pieniędzmi. Sitare nie może uwierzyć, że mężczyzna chce je zanieść na policję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także