Elif (555)

Elif (555)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Murat podejmuje kolejną próbę odnalezienia dokumentu, którego chce od niego Ümit. Cevahir osobiście prosi Melek, by wróciła do pracy, ona jednak odmawia. Ümit znajduje nieprzytomną Inci w oficynie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Murat podejmuje kolejną próbę odnalezienia dokumentu, którego chce od niego Ümit. Cevahir postanawia osobiście poprosić Melek, żeby wróciła do pracy. Kobieta ponownie odmawia. Ümit znajduje nieprzytomną Inci na podłodze w oficynie. Mimo sprzeciwu Arzu, mężczyzna decyduje, że Inci pozostanie w rezydencji. Veysel wsiada do przypadkowej taksówki. Okazuje się, że jej kierowcą jest Selim. Stan Inci się pogarsza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także