Elif (553)

Elif (553)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Feraye fałszuje sprawozdania finansowe tak, aby Cevahir był przekonany o złej kondycji szwalni. Sugeruje mu, że rozwiązaniem problemów może być znalezienie wspólnika. Cevahir jednak odrzuca tę radę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Feraye fałszuje sprawozdania finansowe tak, aby Cevahir był przekonany o złej kondycji szwalni. Sugeruje mu, że rozwiązaniem problemów zakładu może być znalezienie wspólnika. Cevahir jednak odrzuca tę radę. Arzu dowiaduje się, że Melek nie jest już zatrudniona w szwalni. Muratowi udaje się wreszcie namówić Aylę na spotkanie. Melek bezskutecznie szuka pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także