Elif (552)

Elif (552)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Aliye, Zeynep i Melek obawiają się o bezpieczeństwo Selima. Inci coraz bardziej naprzykrza się Arzu z nadzieją, że ta każe jej opuścić dom. Ümit zapewnia dziewczynkę, że nigdy do tego nie dojdzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Aliye, Zeynep i Melek boją się, by Selimowi nie stała się krzywda. Inci coraz bardziej naprzykrza się Arzu z nadzieją, że ta każe jej opuścić dom. Ümit jednak zapewnia dziewczynkę, że nigdy do tego nie dojdzie. Arzu postanawia kupić szwalnię, w której, jak sądzi, pracuje Melek. Oferuje Feraye wysoką kwotę za to, aby namówiła Cevahira do wejścia z nią w spółkę. Selim poznaje pracującą w klubie nocnym Sitare. Ratuje kobietę przed jej agresywnym partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także