Elif (550)

Elif (550)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Ümit spłaca część długu Murata. Ayla wmawia Muratowi, że wszyscy wiedzą o ich wspólnej nocy i że muszą wziąć ślub, bo inaczej ojciec ją zabije. Chłopak jest załamany wizją życia z Aylą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Ümit w ostatniej chwili spłaca część długu Murata, ratując chłopakowi życie. Ayla wmawia Muratowi, że wszyscy wiedzą o ich wspólnej nocy i że muszą wziąć ślub, bo inaczej ojciec ją zabije. Chłopak jest załamany wizją wspólnego życia z Aylą. Inci i Elif cierpią z powodu rozstania. Mimo sprzeciwu młodszej siostry, Asuman zabiera ją do posiadłości i ukrywa w oficynie, żeby Arzu jej nie zobaczyła. Dziewczynka jednak wychodzi z ukrycia, licząc na to, że Arzu ją wyrzuci i będzie mogła wrócić do Elif.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także