Elif (547)

Elif (547)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Ümit rezerwuje podróż poślubną, aby zrobić Arzu niespodziankę. Wbrew jego oczekiwaniom, kobieta gniewa się, że nie skonsultował z nią planów. Murata dręczą wyrzuty sumienia po szpiegowaniu Erkuta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Ümit rezerwuje podróż poślubną, aby zrobić Arzu niespodziankę. Wbrew jego oczekiwaniom, kobieta gniewa się, że nie skonsultował z nią planów wyjazdu. Murata dręczą wyrzuty sumienia po szpiegowaniu Erkuta. Na prośbę Aysel Bahriye zgadza się wynająć Melek i jej rodzinie dom. Mimo że budynek wymaga poważnego remontu, rodzina Emiroglu postanawia w nim zamieszkać. Arzu, choć uzyskała wszystkie swoje cele, nie przestaje myśleć o Melek i jej rodzinie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także