Elif (484)

Elif (484)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Melek udaje się do szpitala, by życzyć Ümitowi szybkiego powrotu do zdrowia. W placówce pojawia się także Arzu. W ostatniej chwili unika spotkania z rywalką i Selimem. Elif buduje robota.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Melek udaje się do szpitala, by życzyć Ümitowi szybkiego powrotu do zdrowia. W placówce pojawia się także Arzu. W ostatniej chwili unika spotkania z rywalką i Selimem. Podczas wizyty u partnera definitywnie kończy ich związek. Elif buduje robota. Bliscy dziewczynki są zachwyceni jej kreatywnością. Veysel wciąż wspomina o dziecku. Tymczasem Tülay źle się czuje. Murat podejrzewa, że kobieta jest w ciąży. Ümit wymyka się ze szpitala. Przyświeca mu chęć odwetu na Melek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także