Elif (466)

Elif (466)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Yusuf postanawia pomóc Melek. Prosi znajomego o dostarczenie paczek ze szwalni pod wskazany adres. Niespodziewanie w firmie pojawia się zwolniona Bahriye. Cevahir zgadza się ponownie ją przyjąć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Yusuf postanawia pomóc Melek. Prosi znajomego o dostarczenie paczek ze szwalni pod wskazany adres. Niespodziewanie w firmie pojawia się zwolniona Bahriye. Cevahir zgadza się ponownie przyjąć dziewczynę w poczet zespołu, ale jako pracownicę podległą Melek. Tülay decyduje się żyć z dala od ukochanego Veysela. Szuka wsparcia u dawnej przyjaciółki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także