Elif (361)

Elif (361)

4.6/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Feride wyjawia Kenanowi, że życie Melek jest zagrożone. Cemal dowiaduje się o majątku Rabii. Postanawia wykorzystać znajomość Elif z kobietą, by się wzbogacić. Sükrü realizuje swoje groźby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Feride wyjawia Kenanowi, że życie Melek jest zagrożone. Cemal dowiaduje się o sporym majątku Rabii. Postanawia wykorzystać znajomość Elif z kobietą, by się wzbogacić. Şükrü realizuje swoje groźby. Napada na Melek i Feride. W ostatniej chwili Kenan ratuje kobiety przed napastnikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także