Elif (299)

Elif (299)

4.6/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Veysel boi się, że Necdet wydał na niego wyrok śmierci. Zeynep dochodzi do wniosku, że Selim nigdy jej nie uwierzy, iż spodziewa się jego dziecka. Postanawia przyjąć propozycję Erkuta, by ocalić męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Veysel boi się, że Necdet wydał na niego wyrok śmierci. Zrezygnowana Zeynep dochodzi do wniosku, że Selim nigdy jej nie uwierzy, iż spodziewa się jego dziecka. Postanawia przyjąć propozycję Erkuta, aby ratować męża. Melek widzi Elif, gdy dziewczynka wraca z Nurten od Melahat. Niestety Elif jej sobie nie przypomina. Nurten udaje się zaś uciec Melek wraz z dziewczynką. Serdar ostatecznie decyduje, że wywiezie Tugcze za granicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także