Elif (278)

Elif (278)

4.7/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Stan zdrowia Elif się pogarsza, mimo że Muhsin stara się jej pomóc. Veysel przywozi Melek do swojego domu. Necdet szantażuje mężczyznę, że jeśli nie odda mu pieniędzy, zabije Murata.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Stan zdrowia Elif pogarsza się, mimo że Muhsin stara się jej pomóc. Veysel przywozi Melek do swojego domu. Necdet szantażuje mężczyznę, że jeśli natychmiast nie odda mu pieniędzy, zabije Murata. Funkcjonariusze policji informują Selima, że samochód, którym jechali Melih i Elif, został celowo uszkodzony. Mężczyzna podejrzewa o to Necdeta. Jedzie do niego, żeby dowiedzieć się prawdy. Dochodzi między nimi do bójki. W trakcie szamotaniny Selim strzela do Necdeta. Świadkiem tego zdarzenia jest Gonca. Każe ona sprawcy uciekać, a sama dzwoni po karetkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także