Elif (202)

Elif (202)

4.6/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Wychodzi na jaw, że to teściowa doniosła na Arzu. Aliye i Kenan składają zeznania. Mężczyzna nie zgadza się, by Arzu reprezentował jego adwokat. Melih ma wyrzuty sumienia z powodu płyty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Po zatrzymaniu Arzu okazuje się, że to teściowa na nią doniosła. Aliye i Kenan składają zeznania. Mężczyzna nie zgadza się, by Arzu reprezentował jego adwokat. Melih ma wyrzuty sumienia z powodu płyty. Selim nie może wybaczyć sobie, że to Arzu skrzywdziła Zeynep.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także