Elif (150)

Elif (150)

5.3/10
serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Melek konfrontuje się z Aliye. Żąda, aby wyznała prawdę. Aliye pokazuje jej wycinek prasowy sprzed lat, z którego wynika, że rodzice Melek zginęli w wypadku. Veysel umawia się na randkę z Tulay.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Melek konfrontuje się z Aliye. Żąda, aby w końcu wyznała prawdę. Aliye pokazuje jej wycinek prasowy sprzed lat, z którego wynika, że rodzice Melek zginęli w wypadku. Ona jednak nie wierzy i postanawia za wszelką cenę dowiedzieć się prawdy. Arzu mówi Kenanowi, że Aliye rozmawiała z Melek. Veysel umawia się na randkę z Tulay. Arzu nadal cierpi na zanik pamięci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także