El Príncipe - dzielnica zła (14/49)

El Príncipe - dzielnica zła (14/49)

(El Príncipe)

serial sensacyjny Hiszpania 2014   od 16 lat
Występują:José Coronado, Álex González, Hiba Abouk, Rubén Cortada
W skrócie:Fatima ma niepostrzeżenie sklonować telefon Omara, by przechwycić informacje na temat kolejnego planowanego zamachu. Quilez i Isa proszą Frana, by nie składał doniesienia na ich syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Javier Morey (Álex González) zjawia się w niebezpiecznej dzielnicy hiszpańskiej Ceuty, El Príncipe. Jako nowy komendant posterunku ma ustalić, czy miejscowa policja nie współpracuje z groźną siatką islamskich terrorystów, która werbuje w miasteczku przyszłych zamachowców. Jego zastępcą zostaje Fran (José Coronado), który nie waha się używać niekonwencjonalnych metod, by zaprowadzić ład w dzielnicy. W dniu przyjazdu Morey poznaje nauczycielkę Fatimę (Hiba Abouk). Poszukuje ona swego nastoletniego brata Abdu, który zniknął bez wieści. Sprawa może mieć związek z podejrzaną działalnością jego starszego brata Faruka. Niebawem Morey zakochuje się z wzajemnością w pięknej Fatimie. Dziewczyna jest już obiecana Halidowi, bogatemu kuzynowi z Maroka.

W tym odcinku

Moreyowi udaje się nakłonić Fatimę do współpracy. Czeka ją bardzo trudne i niebezpieczne zadanie. Musi bowiem niepostrzeżenie sklonować telefon Omara, by przechwycić informacje na temat kolejnego zamachu. Quilez i Isa proszą Frana, by nie składał doniesienia na ich syna. Faruq coraz bardziej utwierdza się w swoich podejrzeniach. Kiedy Fatima nie wraca na noc do domu, lokalizuje jej telefon i wyrusza na poszukiwanie.

Występują (pokaż wszystkich)